ПРОГРАМА НА ФУТБОЛНИТЕ ДВУБОИ
ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ДВУБОИТЕ:
2008, 2010 И 2011 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ
2012 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 25 МИНУТИ (ФУТБОЛ 9 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)
2013 И 2014 - ТРИ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 15 МИНУТИ (ФУТБОЛ 7 НА ПОЛОВИН ТЕРЕН)
2015 - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 20 МИНУТИ (ФУТБОЛ 5 НА ТЕРЕН ЗА МИНИ ФУТБОЛ С ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА)
МИНИ ФУТБОЛ (МЪЖЕ) - ДВЕ ПОЛУВРЕМЕНА ПО 20 МИНУТИ (НА ТЕРЕН ЗА МИНИ ФУТБОЛ С ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА)
ПОЧИВКИТЕ МЕЖДУ ПОЛУВРЕМЕНАТА ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ ЩЕ БЪДАТ ПО 5 МИНУТИ!
ВАЖНО!!! ВСИЧКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ СЛЕДВА ДА НОСЯТ КАРТОТЕКА ИЛИ ДРУГ ДОКУМЕНТ, УДОСТОВЕРЯВАЩ ВЪЗРАСТТА НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ!
ВАЖНО!!! ПРИ НАСТАНЯВАНЕТО В ХОТЕЛА ВИ, НА РЕЦЕПЦИЯ ИЗИСКВАТ СПИСЪК С ТРИТЕ ИМЕНА И ЕГН НА ВСИЧКИ - ПОДГОТВЕТЕ ГО ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ВАШЕ УЛЕСНЕНИЕ! СЪЩО ТАКА - НОСЕТЕ СИ ЗДРАВНИТЕ КНИЖКИ, МЕДИЦИНСКИТЕ ПУНКТОВЕ ГИ ИЗИСКВАТ, В СЛУЧАЙ ЧЕ ВИ СЕ НАЛОЖИ!
АКО ИМАТЕ МАЧ В СЪСЕДНИЯ ГРАД, ТОЕСТ В ОБЗОР ИЛИ БЯЛА, АВТОБУСЪТ ЗА НАТАМ ТРЪГВА 1 (ЕДИН) ЧАС ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ДВУБОЯ ВИ, КАТО ТРЪГВАНЕТО Е ОТ СТАДИОНА НА ГРАДА, В КОЙТО Е НАСТАНЕН ОТБОРЪТ ВИ!
21.08.2023 – ПОНЕДЕЛНИК
08:15 – в Обзор - 2010 – Група 1 - ФК „Сливен” (Сливен) – ФК „Свиленград” (Свиленград) - 2:0
08:15 – в Обзор – 2015 – Мини Футбол – Група 1 - ФК „Шипка Старс”(Асеновград) – ФК „Орловец” (Габрово) - 4:2
08:15 – в Бяла – 2014 – ФК „Арена Ямбол" (Ямбол) – „ФШ Кишинев” Кишинев (Молдова) - 1:4
08:15 – в Бяла – 2013 – Група 1 - ФК „Арена Ямбол” (Ямбол) – ФК „Асеновград” (Асеновград) - 1:3
09:15 – в Обзор - 2013 – Група 2 – ФК „Шипка Старс” (Асеновград) – ОФК „Павликени” (Павликени) - 1:5
09:15 – в Обзор - 2013 – Група 1 - ФК „Астана” Астана (Казахстан) - ФК „Орловец” (Габрово) - 8:0
09:15 – в Обзор - 2015 – Мини Футбол – Група 1 - ФК „Арена Ямбол” 2 (Ямбол) – FC "Almaty Junior" Almaty (Kazakhstan) - 3:6
09:15 – в Бяла – 2012 – Група 1 - ФК „Шипка Старс” (Асеновград) – FA “Winner” Призрен (Косово) - 1:0
09:15 – в Бяла – 2012 – Група 2 – FC “Almaty Junior” Алмати (Казахстан) – ФК „Арена Ямбол” (Ямбол) - 0:2
10:15 – в Обзор - 2008 – ПФК „Монтана”(Монтана) – ОФК „Павликени”(Павликени) - 0:3
10:15 – в Обзор – 2015 – Мини Футбол - Група 2 – ФК „Казанлък” (Казанлък) – ФК "Арена Ямбол" (Ямбол) - 3:3
10:15 – в Бяла – 2011 – Група 1 - FA “Winner” Призрен (Косово) – ФК „Арена Ямбол” (Ямбол) - 0:2
11:15 – в Обзор – 2010 – Група 2 – ФК „Хасково” (Хасково) – ФК „Розова долина” (Казанлък) - 1:3
11:15 – в Бяла - 2013 – Група 2 – ФК „Казанлък” (Казанлък) – „ШФ-1” Кишинев (Молдова) - 4:5
11:15 – в Бяла – 2014 – ФК „Свиленград” (Свиленград) – FA „Winner” Призрен (Косово) - 10:9
12:15 – в Обзор - 2011 – Група 2 - ФК „Пахтакор” Ташкент (Узбекистан) – ОФК „Павликени” (Павликени) - 4:0
12:15 – в Бяла – 2011 – Група 1 - ФК „Орловец” (Габрово) – ФК „Шипка Старс” (Асеновград) - 0:7
15:30 – в Обзор - 2008 - ФК „Пирдоп” (Пирдоп) – ФК „Чигатай” Ташкент (Узбекистан) - 0:7
16:30 – в Обзор - 2010 – Група 1 – ФК „Шипка Старс” (Асеновград) – ФК „Белци” Белци (Молдова) - 0:2
17:30 – в Обзор - 2012 – Група 2 - ФК „Умид БФК” Самарканд (Узбекистан) – ПФК „Спартак” (Варна) - 1:2
17:30 – в Обзор – 2012 – Група 1 – FC “Almaty Academy” Алмати (Казахстан) – ФК „Астана” Астана (Казахстан) - 0:4
17:45 – в Обзор - Мини Футбол - МФК „Шипка Старс” (Асеновград) – МФК „Казанлък” (Казанлък) - 1:2
18:45 – в Обзор - 2011 – Група 2 - ПФК „Черно море” (Варна) – ФК „Асеновград” (Асеновград) - 8:0
18:45 – в Обзор – Мини Футбол – МФК „Монтана-Almaty” (България-Казахстан) – МФК „Павликени” (Павликени) - 1:2
22.08.2023 - ВТОРНИК
08:15 – в Обзор - 2008 - ФК „Чигатай” – ПФК „Монтана” - 1:0
08:15 – в Обзор – 2015 – Мини Футбол – Група 1 - FC “Almaty Junior” – ФК „Орловец” - 2:2
08:15 – в Бяла – 2014 – ФК „Арена Ямбол” – ФК „Свиленград” - 4:5
08:15 – в Бяла – 2013 – Група 1 - ФК „Арена Ямбол” – ПФК „Монтана” (Монтана) - 2:4
09:15 – в Обзор – 2012 – Група 1 - FA „Winner” – ФК „Астана” - 1:4
09:15 – в Обзор – 2012 – Група 1 – ФК „Шипка Старс” – FC “Almaty Academy” - 2:1
09:15 – в Обзор – 2015 – Мини Футбол – Група 2 - ФК „Асеновград” (Асеновград) – ФК „Казанлък” - 2:4
09:15 – в Бяла – 2012 – Група 2 - ФК „Арена Ямбол” – ФК „Умид БФК” - 0:2
09:15 – в Бяла – 2013 – Група 2 – ФК „Свиленград” (Свиленград) – ФК „Казанлък” - 1:2
10:15 – в Обзор - 2010 – Група 2 - ФК „Розова долина” – ФК „Рилски Спортист-Самоков” (Самоков) - 0:3
10:15 – в Обзор – 2015 – Мини Футбол – Група 1 - ФК „Шипка Старс” – ФК „Арена Ямбол” 2 - 11:2
10:15 – в Бяла – 2013 – Група 2 – „ШФ-1” – ОФК „Павликени” - 15:2
10:15 – в Бяла – 2013 – Група 1 – ФК „Асеновград”– ФК „Орловец” - 2:7
11:15 – в Обзор - 2010 – Група 1 - ФК „Шипка Старс” – ФК „Сливен” - 1:2
11:15 – в Бяла - 2011 – Група 1 – ФК „Арена Ямбол” – ФК „Орловец” - 2:0
12:15 – в Обзор – 2008 – ОФК „Павликени” – ФК „Пирдоп” - 7:0
12:15 – в Бяла – 2011 – Група 2 - ПФК „Черно море” – ОФК „Павликени” - 1:0
15:30 – в Обзор - 2011 – Група 1 – FA “Winner” – ФК „Шипка Старс” - 0:4
16:30 – в Обзор – 2011 – Група 2 – ФК „Пахтакор” – ФК „Асеновград” - 3:0
17:30 – в Обзор - 2010 – Група 1 – ФК „Белци” – ФК „Свиленград” - 6:0
17:30 - в Бяла - 2013 - КОНТРОЛА - ПФК "Черно море" - ФК "Астана" - 2:1
18:00 – в Обзор - Мини Футбол – МФК „Шипка Старс” – МФК „Монтана-Almaty” - 4:6
18:30 – в Обзор - 2012 – Група 2 - ПФК „Спартак” – FC “Almaty Junior” - 9:0
18:30 – в Обзор - 2014 – FA “Winner” - „ФШ Кишинев” - 6:2
19:00 – в Обзор - Мини Футбол – МФК „Павликени” – МФК „Казанлък” - 5:0
23.08.2023 – СРЯДА
08:15 – в Обзор - 2014 – „ФШ Кишинев” – ФК „Свиленград” - 2:1
08:15 - в Обзор – 2012 – Група 1 - FC “Almaty Academy” – FA “Winner” - 2:3
08:15 – в Обзор – 2015 – Мини Футбол – Група 1 - ФК „Орловец” – ФК „Арена Ямбол” 2 - 4:2
08:15 – в Бяла – 2013 – Група 1 - ФК „Астана” – ФК „Арена Ямбол” - 7:0
08:15 – в Бяла – 2013 – Група 2 – ФК „Казанлък” – ОФК „Павликени” - 6:1
09:15 – в Обзор - 2008 – ФК „Чигатай” – ОФК „Павликени” - 1:0
09:15 – в Обзор – 2015 – Мини Футбол – Група 1 - ФК „Шипка Старс” – FC “Almaty Junior” - 5:0
09:15 – в Бяла – 2013 – Група 1 – ПФК „Монтана” – ФК „Асеновград” - 3:3
09:15 – в Бяла – 2012 – Група 2 – ФК „Умид БФК” – FC “Almaty Junior” - 7:0
10:15 – в Обзор – 2010 – Група 1 - ФК „Сливен” – ФК „Белци" - 0:2
10:15 – в Обзор – 2015 – Мини Футбол – Група 2 - ФК „Асеновград” – ФК „Арена Ямбол” - 3:1
10:15 – в Бяла – 2014 – FА „Winner” – ФК „Арена Ямбол” - 7:0
10:15 – в Бяла – 2013 – Група 2 – ФК „Шипка Старс” – ФК „Свиленград” - 2:11
11:15 - в Обзор – 2011 – Група 2 – ФК „Асеновград” – ОФК „Павликени” - 1:0
11:15 – в Бяла – 2011 – Група 1 – FA “Winner”- ФК „Орловец” - 0:2
12:15 – в Обзор - 2010 – Група 2 – ФК „Рилски Спортист-Самоков” – ФК „Хасково” - 0:1
12:15 – в Бяла - 2010 – Група 1 – ФК „Свиленград” – ФК „Шипка Старс” - 0:3
17:30 – в Обзор – Мини Футбол – МФК „Монтана-Almaty”- МФК „Казанлък” - 3:0
18:30 – в Обзор - Мини Футбол – МФК „Павликени” – МФК „Шипка Старс” - 3:2
19:15 – в Обзор – НА ИГРИЩЕТО ЗА МИНИ ФУТБОЛ – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА ПО МИНИ ФУТБОЛ!
21:15 - в Обзор - НА СВОБОДНАТА СЦЕНА В ЦЕНТЪРА НА ОБЗОР, ДО ЧАСОВНИКОВАТА КУЛА - СЪСТЕЗАНИЕ ПО ЖОНГЛИРАНЕ С ТОПКА, ПОБЕДИТЕЛИТЕ ЩЕ ПОЛУЧАТ ТОПКИ НА ФИРМАТА ЗА СПОРТНА ЕКИПИРОВКА 'KELME' !!! ВСЕКИ ОТБОР ИМА ПРАВО ДА ВКЛЮЧИ ПО 1 (ЕДИН) ФУТБОЛИСТ В СЪСТЕЗАНИЕТО ЗА НАГРАДИТЕ!
24.08.2023 – ЧЕТВЪРТЪК
08:15 – в Обзор - 2010 – Полуфинал 1 - ФК "Рилски спортист-Самоков" - ФК "Сливен" - 3:2
08:15 – в Обзор – 2015 – Мини Футбол – Мач за 5-7 място - ФК "Aрена Ямбол" - ФК "Арена Ямбол" 2 - 1:1
09:15 – в Обзор - 2010 – Полуфинал 2 - ФК "Белци" - ФК "Розова долина" - 3:1
09:15 – в Обзор - 2015 – Мини Футбол – Полуфинал 1 - ФК "Шипка Старс" - ФК "Асеновград" - 7:3
10:15 – в Обзор - 2011 – Група 2 – ФК „Пахтакор” – ПФК „Черно море” - 1:2
10:15 – в Обзор – 2015 – Мини Футбол – Полуфинал 2 - ФК "Казанлък" - ФК "Орловец" - 3:4
11:15 – в Обзор – 2013 – Група 1 – ФК „Орловец” – ПФК „Монтана” - 3:2
11:15 – в Обзор – 2013 – Група 1 – ФК „Астана” – ФК „Асеновград” - 8:0
11:15 - в Обзор - 2015 - Мини Футбол - Мач за 5-7 място - FC "Almaty Junior" - ФК "Арена Ямбол" 2 - 2:2
12:15 – в Обзор – 2011 – Група 1 – ФК „Шипка Старс” – ФК „Арена Ямбол” - 5:0
14:45 - в Обзор - 2010 - Мач за 5-7 място - ФК "Хасково" - ФК "Свиленград" - 0:0
15:45 – в Обзор - 2008 – КОНТРОЛА - ФК "Чигатай" - ФК "Фратрия" (Варна) - 3:3
16:45 - в Обзор - 2012 - Група 1 - ФК "Шипка Старс" - ФК "Астана" - 0:2
16:45 – в Обзор – 2012 – Група 2 – ФК „Арена Ямбол” – ПФК „Спартак” - 0:8
17:45 – в Обзор – 2013 – Група 2 – „ШФ-1” – ФК „Свиленград” - 2:3
17:45 – в Обзор – 2013 – Група 2 – ФК „Шипка Старс” – ФК „Казанлък” - 2:16
18:45 – в Обзор - 2008 - ПФК „Монтана” – ФК "Пирдоп” - 2:1
21:00 - В ОБЗОР - ХОРОТЕКА - ПЕСНИ И ТАНЦИ В ЦЕНТЪРА НА ГРАДА, НА ПЛОЩАДА ПРИ ФОНТАНИТЕ И ЧАСОВНИКОВАТА КУЛА!
25.08.2023 - ПЕТЪК
08:15 – в Обзор - 2010 – Мач за 5-7 място - ФК "Шипка Старс" - ФК "Хасково" - 2:1
08:15 – в Обзор – 2015 - Мини Футбол – Мач за 5-7 място - FC "Almaty Junior" - ФК "Арена Ямбол" - 5:1
08:15 – в Бяла – 2013 – Група 1 – ФК „Арена Ямбол” – ФК „Орловец” - 0:3
08:15 – в Бяла – 2014 – Мач за 3-4 място - "ФШ Кишинев" - ФК "Арена Ямбол" - 1:2
09:15 – в Обзор – 2011 – Мач за 3-4 място - ФК "Пахтакор" - ФК "Арена Ямбол" - 1:0
09:15 – в Обзор – 2015 – Мини Футбол – Мач за 3-4 място - ФК "Казанлък" - ФК "Асеновград" - 5:3
09:15 – в Бяла - 2013 – Група 1 – ПФК „Монтана” – ФК „Астана” - 0:3
09:15 – в Бяла - 2014 – ФИНАЛ - ФК "Свиленград" - FA "Winner" - 2:7
10:15 – в Обзор - 2012 – Мач за 5-6 място - ФК "Арена Ямбол" - FA "Winner" - 5:6 (след дузпи)
10:15 – в Обзор – 2012 – Мач за 7-8 място - FC "Almaty Junior" - FC "Almaty Academy" - 3:2
10:15 – в Обзор – 2015 – Мини Футбол – ФИНАЛ - ФК "Шипка Старс" - ФК "Орловец" - 3:4
10:15 – в Бяла – 2013 – Група 2 – „ШФ-1” – ФК „Шипка Старс” - 10:0
10:15 – в Бяла – 2013 – Група 2 – ОФК „Павликени” – ФК „Свиленград” - 1:6
11:15 – в Обзор - 2010 – Мач за 3-4 място - ФК "Сливен" - ФК "Розова долина" - 3:2
11:15 - в Бяла – 2011 – Мач за 5-6 място - ФК "Асеновград" - ФК "Орловец" - 3:4
12:15 – в Бяла – 2011 – Мач за 7-8 място - ОФК "Павликени" - FA "Winner" - 0:3
12:15 – в Обзор - 2008 – Мач за 3-4 място - ПФК "Монтана" - ФК "Пирдоп" - 4:5 (след дузпи)
14:45 – в Обзор - 2010 – Мач за 5-7 място - ФК "Свиленград" - ФК "Шипка Старс" - 3:0
15:45 – в Обзор - 2008 – ФИНАЛ - ФК "Чигатай" - ОФК "Павликени" - 4:3 (след дузпи)
16:45 – в Обзор - 2010 - ФИНАЛ - ФК "Белци" - ФК "Рилски спортист-Самоков" - 5:4 (след дузпи)
17:45 – в Обзор - 2011 – ФИНАЛ - ПФК "Черно море" - ФК "Шипка Старс" - 0:2
18:45 – в Обзор - 2012 – Мач за 3-4 място - "Умид БФК" - ФК "Шипка Старс" - 2:0
18:45 – в Обзор - 2012 – ФИНАЛ - ПФК "Спартак" - ФК "Астана" - 3:1
21:15 - В АМФИТЕАТЪРА НА ОБЗОР – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЗА ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ 2008, 2010, 2011, 2012, 2014 И 2015!
26.08.2023 - СЪБОТА
08:30 – в Обзор - 2013 – Мач за 9-10 място - ФК "Арена Ямбол" - ФК "Шипка Старс" - 2:0
08:30 – в Обзор - 2013 – Мач за 7-8 място - ФК "Асеновград" - ОФК "Павликени" - 4:1
09:30 – в Обзор - 2013 – Мач за 5-6 място - ПФК "Монтана" - ФК "Свиленград" - 4:6 (след дузпи)
09:30 – в Обзор - 2013 – Мач за 3-4 място - ФК "Орловец" - ФК "Казанлък" - 2:4
10:30 – в Обзор - 2013 - ФИНАЛ - ФК "Астана" - "ШФ-1" - 3:0
11:30 – НА ГРАДСКИЯ СТАДИОН В ОБЗОР – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА, ЗА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА 2013!
ПРОГРАМА НА ВОЛЕЙБОЛНИТЕ ДВУБОИ
21.08.2023 – ПОНЕДЕЛНИК
09:00 – МомИчета 2008-2009 – СКВ „Павликени” (Павликени) – ВК „Тополово” (Тополово) - 0:2
11:00 – Момчета 2006-2007 - СКВ „Павликени“ (Павликени) – ВК „ТОХ” (София) - 2:0
22.08.2023 – ВТОРНИК
09:00 – МомИчета 2008-2009 – ВК „Тополово“ – ВК „Перун” (Варна) - 2:0
11:00 – Момчета 2006-2007 – ВК "ТОХ" – ВК “Перун” (Варна) - 2:0
23.08.2023 – СРЯДА
09:00 - МомИчета 2008-2009 – ВК „Перун” – СКВ „Павликени” - 1:2
11:00 – Момчета 2006-2007 – ВК „Перун” – СКВ “Павликени” - 0:2
12:30 – НА ИГРИЩЕТО ЗА ВОЛЕЙБОЛ В ОБЗОР – ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА!
24.08.2023 – ЧЕТВЪРТЪК
08:30 – Тренировка 1
09:30 – Тренировка 2
10:30 – Тренировка 3
11:30 – Тренировка 4
25.08.2023 – ПЕТЪК
08:30 – Тренировка 1
09:30 – Тренировка 2
10:30 – Тренировка 3
11:30 – Тренировка 4